Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Пітниця у дитини. Причини і профілактика.

12869

Основна напасть, яка загрожує малюкові влітку - пітниця.

Варто тільки один раз надто укутати дитину, як в шкірних складках розквітає рожевий висип. Найчастіше пітниця не є небезпечною, але трапляється, що у малюків на фоні цього пропадає сон і апетит. А від запущеної пітниці і зовсім не відомо, чого очікувати. Пітниця розвивається від закупорки потових залоз при їх активній роботі. Не маючи можливості випаровуватися, рідина всмоктується назад. Шкіра від цього дратується і покривається дрібним висипом.

Важливо не сплутати пітницю з алергією:

Дрібні цятки пітниці не запалені. При алергії шкіра червоніє і свербить;

Пітниця легко зникає при правильному догляді. У разі алергії потрібне лікування;

Температура в разі пітниці не підвищується. Причиною появи пітниці є: Перегрів шкіри;

Зловживання кремами;

Забруднення;

Лихоманка з підвищеною температурою.

Профілактичні заходи:

У спекотні дні потрібно дозволяти дитині частіше плескатися у воді. Обов'язковим залишається вечірній ритуал - купання перед сном;

У розпал спеки дитину краще тримати голенькою. При першій-ліпшій можливості влаштовувати повітряні ванни, звільняти малюка від підгузника;

Застуджений малюк, що страждає від високої температури, потребує частого обтирання вологою серветкою або рушником;

Стежити за тим, щоб дитині було комфортно в приміщенні. Визначити це дуже просто: потрібно пощупати задню частину шиї. Якщо вона гаряча - зняти зайвий одяг. Холодна - додати шар. Коли шия тепла - все в порядку;

Вибирати білизну для дитини з натуральних волокон, що дозволяють шкірі позбавлятися від надлишків тепла. При активному догляді за шкірою пітниця швидко зникає.

Лікування

Лікування пітниці мало відрізняється від профілактики. Для миття дитини необхідно використовувати кип'ячену воду з відварами трав. Відмінний ефект мають причепа і ромашка. Досвідчені мами підливають в воду розчин марганцівки.

Можна скористатися і дитячою присипкою - тальк прибирає надлишки води з шкіри, однак варто пам'ятати, що при наявності на шкірі малюка будь-яких ушкоджень, гнійників або тріщин, присипкою користуватися не можна! В період лікування необхідно відмовитися від жирних кремів, які закупорюють шкіру і не дають їй дихати. Для цього періоду доцільніше вибрати лосьйон на водній основі або легку олію. Рекомендуємо Вам звернути свою увагу на косметику Kokoso Baby.

Кокосова олія від Kokoso Baby відмінно справляється з пітніцею, дуже легко всмоктується і не створює плівку на шкірі. Цей засіб абсолютно безпечний, в його складі знаходиться тільки органічна кокосова олія першого холодного віджиму, тому його можна застосовувати діткам з самого першого дня життя.

Ось наочний приклад використання масла Kokoso Baby. Результат за 24 години.

  

Звичайно ж, хочемо зазначити, що якщо висип не виліковується, варто показати дитину лікарю для з'ясування причини нездужання.

Зв'язані товари

Зв'язані статті