Спокійний сон малюка

Спокійний сон малюка

Логотип сайта
Published: 06.04.2021 Times Read: 16

Гарний сон новонародженого
По-перше, необхідно знати, що дуже рідко кому щастить у цій ситуації. Більше половини дітей у віці до 5 років не сплять безперервно ночами. Відмовляються же йти спати майже всі діти. На щастя, є кілька трюків, за допомогою яких можна допомогти своєму малюкові насолодитися якісним сном до світанку. Чому б не скористатися ними?
Оголосити війну пустушці
Чому малюк прокидається кілька разів за ніч і починає плакати? Дуже часто тому, що втрачає свою пустушку в ліжечку і відчуває дискомфорт через її відсутність. В результаті, він буде плакати, поки мама або тато не знайде дорогоцінний аксесуар. Вирішити цю ситуацію можна 2-ма шляхами: або повністю виключити пустушку з обігу, або залишити малюка плакати, поки не засне. Природно, перший варіант кращий. Перший час буде не просто не тільки малюкові, але і його батькам. Однак, дуже швидко дитина забуде про свою коштовність і спати йому буде комфортніше без неї.
Вдаватися до білого шуму
Білий шум дуже корисний для заспокоєння малюка перед сном, а також для маскування інших звуків, які можуть порушити умови абсолютної тиші. Це поєднання ритмічних і не гучних звуків здатне викликати сонливість у найменших членів сім'ї, які поступово будуть асоціювати їх з сном. Сьогодні все просто: існують спеціальні пристрої, за допомогою яких білий шум може з'явитися в кімнаті, де спить дитина. Одним з таких пристроїв є нічник з білим шумом Natural Sleeper.
Поменше уваги протягом ночі
Дитина прокидається о 4 ранку і, замість того, щоб повернутися в сон, хоче розваг. Чому? Можливо тому, що малюк згадав про нову іграшку, яку купили тільки вчора ввечері. В цьому випадку треба проявити твердість і не йти на компроміс зі своїм чадом. Ймовірно, він буде протестувати деякий час, але, врешті-решт, заспокоїться і сам засне. Таким чином, малюк навчитися асоціювати ніч зі сном, а день - з грою.
Відмовитися від їжі протягом ночі
Багато мам думають, що грудне вигодовування або пляшечка з сумішшю допомагають дитині заснути швидше. Насправді, нічне годування має протилежний ефект: у малюка з'являється звичай їсти вночі, і він прокидається через голод. Кажуть, що близько 90% дітей можуть спокійно спати, не торкаючись до соска або пустишки. Таким чином, як тільки отримано схвалення педіатра припинити нічні годування, потрібно від них відмовитися. Для цього буде потрібно не більше 4-х ночей.

Рутина перед сном

Рутина корисна для маленької дитини, допомагаючи їй налаштовуватися на сон грядущий. Потрібно привчити її до процедур, які передують сну: купання, масажу (можна зробити приємний масаж з олією Kokoso baby), нічному одягу, розповіді або пісеньці. Закінчити бажано в дитячій кімнаті, попередньо переконавшись, що все готово до сну. Необхідно пам'ятати, що вся програма не повинна тривати більше 45 хвилин, щоб мати ефект.

Улюблений предмет повинен бути поруч

Плюшева іграшка або м'який плед можуть стати ключовим предметом спокійного дитячого сну. Вони повинні бути присутніми при відході до сну, навіть якщо вимагають, наприклад, прання. Ним потрібно займатися вранці, щоб до вечора все було на місці.
Так, улюбленим предметом може стати і музичний нічник Cosy Dreamer - його перевага в тому, що він виготовлений з силікону, а це означаю, що його не потрібно прати, він не нагрівається і не має батарейок або проводів.


Такий нічник малюк може взяти з собою в ліжечко. Крім режиму зміни кольорів, равлик має в своєму арсеналі 5 унікальних мелодій, які були розроблені експертом в області сну і релаксу спеціально для Miniland. Такий нічник стане прекрасним другом для Вашого малюка і гарантом його міцного спокійного сну.
Якщо малюк не хворий і не відчуває дискомфорт, його сон може і повинен бути спокійним. Батьки, які зробили все правильно, можуть тільки радіти, дивлячись на свій скарб, і спати, стільки, скільки він дозволить.

є одним з найбільш частих бажань майбутніх батьків, коли уявляють собі зміну свого життя після пологів. Але як поводитися, якщо реальність не дуже схожа на ці передпологові фантазії?

Tags: білий шум, сон, малюк спить

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment