Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Умови угоди інтернет-магазину Children's Secrets

Умови угоди

Справжній текст є угодою між інтернет-магазином children-secrets.com.ua, що має назву надалі «інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Клієнт» або «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет -магазину «Children-secrets.com.ua».

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі «Я прочитав (-ла) Умови угоди і згоден (-на) з умовами» при оформленні замовлення через сайт або по телефону, вказаному на даному сайті.

1.2. Справжні Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до законодавства України.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України «Про захист прав споживачів» та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах.

1.6. Особисті дані покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуг продажу товарів. Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати ці дані в маркетингових цілях.

2. Терміни та визначення

Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет https://children-secrets.com.ua

Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині https://children-secrets.com.ua.

Клієнт - фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки товарів Клієнтам.

Телефон інтернет-магазину - телефон вказаний на сайті, а саме 096 0030 614

Графік роботи інтернет-магазину - робочий час для обслуговування клієнтів (прийому дзвінків і обробки замовлень) з 10:00 до 17:00 з понеділка по п'ятницю.

Графік роботи може бути змінений в односторонньому порядку.

Вихідні дні - субота і неділя, а також всі святкові календарні дні.

Графік роботи може бути змінений в односторонньому порядку.

3. Інформація про товар

3.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину. При цьому фотографії товару на сайті можуть відрізнятися від фотографій товару в дійсності.

3.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

3.3. На прохання Покупця, менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію (при її наявності), необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

3.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем за вказаною ним телефону, дане замовлення вважається анульованим.

4. Порядок придбання товару (оформлення замовлення)

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якому доступному кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону в робочий час або оформлений самостійно на Сайті через корзину.

4.2. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти, якщо така була вказана).

4.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар. Терміни поставки узгоджуються з представником інтернет-магазину після отримання такого замовлення.

4.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

4.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

5. Оплата і доставка Товару

5.1. Ціна Товару вказується в Інтернет-магазині за одиницю. Валюта - гривня.

5.2. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Клієнтом товар зміні не підлягає за винятком помилковою ціни на сайті.

5.3. Продавець має право надавати Клієнту знижки на товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані в Інтернет-магазині і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.4. Можливі способи оплати за замовлений товар вказані на сайті в розділі «Оплата». Покупець має право вибрати будь-який з можливих способів.

5.5. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин «children-secrets.com.ua» залишає за собою право анулювати замовлення.

5.6. Доставка замовленого товару здійснюється транспортною компанією «Нова пошта». При цьому, товар страхується на повну вартість. Вартість доставки оплачується покупцем за винятком випадків про зазначених на сайті або обумовлених з представником магазину. При отриманні товару, покупець зобов'язаний його перевірити і в разі виявлення пошкоджень або невідповідності замовлення, задокументувати даний факт на відділенні «Нової пошти» з представником перевізника. В іншому випадку претензії про пошкодження товару не приймаються.

6. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

6.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах «як є», без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

6.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

6.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

6.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

6.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті.

6.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або еможливістю використання.

6.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача або замовленні.

6.8. При виникненні проблем у використанні сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

6.9. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

7. Порядок повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару протягом 14 днів з моменту отримання.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики і відсутні будь-які сліди використання товару (!). Якщо повернення або обмін товару має місце, то всі витрати на пересилку оплачує Клієнт.

7.3. Товар знижений у ціні або куплений зі знижкою обміну та поверненню не підлягає.

7.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму. 7.5. Повернення товару здійснюється через вікно «Повернення товару».

7.6. До поверненню або обміну не приймаються товари, які, згідно із законодавством України не підлягають обміну або поверненню.

8. Інші умови

8.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Продавця в робочий час згідно з графіком роботи, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині.

8.2. Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів.

8.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в інтернет-магазині є власністю інтернет-магазину «children-secrets.com.ua». Сайт дозволяє переглядати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

8.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті

8.5. Дана угода, є офіційним документом договором між Продавцем і Покупцем. Погоджуючись, ви погоджуєтеся з усіма пунктами наведеними Вище. Угода вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону.