Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Що таке себорейні скоринки?

1792
Що таке себорейні скоринки?
Багато батьків стикаються з виникненням кірочок на шкірі голови у немовлят, адже ця недуга зустрічається дуже часто. Скоринки можуть покривати більшу площу голови немовляти або ж утворюються на маленьких ділянках шкіри голови. Значно рідше, але також такі скоринки можуть перебувати на обличчі і шиї дитини, за вухами і на згинах рук і ніг. Себорейні або як їх ще називають, молочні скоринки - досить щільні і жирні на дотик, колір кірочок зазвичай жовтуватий або білий. Зазвичай молочні скоринки виникають у дитини у віці до трьох місяців і можуть зберігатися до півроку або навіть довше. Поява таких кірочок пов'язано з тим, що потові залози немовляти ще не функціонують належним чином. Крім цього, виникнення кірочок може сприяти занадто часте або навпаки рідкісне миття голови; перегрів або використання невідповідного шампуню. Молочні скоринки, як правило, не впливають на ріст волосся дитини, але їх наявність може свідчити про наявність алергії, а також вони можуть містити різні грибки і бактерії.
Як лікувати себорейні скоринки?
Як правило, молочні скоринки зникають самі, якщо усунути причину їх появи. Однак іноді їх щільність така велика, що самостійне зникнення займає дуже багато часу, тому можна цей процес прискорити. Для цього можна використовувати спеціальний крем. Щоб вибрати відповідний крем потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем-фахівцем. Ми рекомендуємо використовувати Крем Kokoso Baby від себорейний кірочок. Його слід наносити на себорейниє скоринки тонким шаром або втирати масажними руху в шкіру голови. Процедуру можна повторювати два рази в день (вранці і ввечері). Змивати не обов'язково. Використовувати крем слід до тих пір, поки молочні скоринки не покинуть голову дитини. З народних способів - відмінно справляються з молочними корочками рослинні масла (наприклад оливкова). Трохи підігріту олію слід нанести на ватний диск і обережно нанести його на шкіру голови, там де присутні скоринки. Після цього потрібно надіти на дитину шапочку і залишити приблизно на годину. Потім дитину слід викупати, помивши його голову дитячим шампунем. Після ванни дитину потрібно розчесати м'якою гребінцем з натуральною щетиною. Якщо кількість кірочок дуже велике, то можливо одного разу буде недостатньо, але вони підуть в процесі подальших купань.
Молочні скоринки ні в якому разі не можна видаляти пінцетом, соскребать нігтями або гребінцем з гострими зубцями. Це може привести до травм волосяних цибулин і просто доставити дитині хворобливі відчуття, адже його шкіра дуже ніжна. Також є небезпека інфікувати рану.
Як уникнути виникнення кірочок?
Щоб запобігти появі молочних кірочок, потрібно спробувати прибрати провокуючі фактори:
• Використовувати для миття голови дитини спеціальні шампуні;
• Мити дитині голову один-два рази на тиждень;
• Спробувати прибрати з харчування малюка продукти здатні викликати алергію (якщо дитина на грудному вигодовуванні, то мамі слід стежити за своєю дієтою);
• Порадитися з фахівцем з приводу зміни молочної суміші, якщо дитина на штучному вигодовуванні.
Себорейні скоринки є здебільшого проблемою естетики, а не здоров'я і при належному догляді за шкірою голови вони зникають самостійно.

Зв'язані товари

Зв'язані статті