Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Красивые и живые фото кукол Miniland

427 31.10.2022

Досить часто, наші покупці просять показати їм реальні фото ляльок Miniland. Як би "вживу". І ми розуміємо покупця! Купуючи товари в інтернеті, хочеться бути впевненим на 100%, що це саме та річ, яку хочеться купити. Очікування повинні відповідати побаченому. Тому, щоб наш покупець завжди радів покупці, ми постійно проводимо фотосесії нашої продукції та намагаємося показати її з усіх боків!


Так, після фотосесії фотографії дещо обробляються, кадруються. Але такі дії більше спрямовані на виправлення дрібних недоліків, що виникли під час фотосесії, ніж на "доопрацювання" ляльок. Ось одна з фотографій процесу роботи та фотографія самих ляльок, яку ми виклали в нашому акаунті інстаграм.

На задньому плані коробки від інших товарів, які теж брали участь у фотосесії))) Здається, це дерев'яна гра-балансир. Інстаграм має один недолік - не можна подивитися весь асортимент ляльок, якщо самі ляльки не завантажені в постах поспіль. Щоб побачити всі ляльки, потрібно перейти на наш сайт і потрапити до категорії "ляльки та пупси". І тут можна побачити весь асортимент. А ось якщо Ви зайдете в кожну картку товару (клацнете на ляльку та перейдете на її сторінку), то побачите вкладку – "як виглядає". У ній Ви зможете знайти всі фотографії чарівних лялечок Miniland, зробленими нами або нашими покупцями.


Між іншим, ставши власником однієї з наших красунь і зробивши хорошу "живу" фотографію, можете розраховувати, що вона займе своє місце в картці товару і допомагатиме з вибором іншим покупцям.

Зв'язані товари

Зв'язані статті