Як доглядати за зволожувачем повітря

Як доглядати за зволожувачем повітря

Логотип сайта
Published: 23.03.2021 Times Read: 16

Зволожувач повітря - кліматичний прилад, що використовується в першу чергу для підвищення вологості повітря в приміщеннях. Він створює комфортний мікроклімат, який благотворно впливає на наше здоров'я.

Однак, сам прибор потребує догляду.

Для того щоб зволожувач завжди залишався чистим:
∙ Використовуйте очищену воду.
∙ Періодично проводьте очищення нижньої частини пристрою, ємності для води та ультразвукового випромінювача, як зазначено нижче.
∙ Щодня виливайте воду з резервуара, якщо вона не була використана до кінця, і міняйте воду на чисту перед наступним використанням пристрою.
∙ Завжди спустошуйте ємність з водою, якщо пристрій не використовується.

- Догляд за резервуаром для води (кожні 2 - 3 тижні):
Для видалення вапняних відкладень в резервуарі для води, відкрутіть його кришку і промийте резервуар водою. При необхідності, використовуйте розчинений у воді оцет, щоб прибрати стійкі відкладення вапна. Крім того, на ринку можна придбати розчини, які очищають від вапна, які підходять для зволожувачів. Щоб підібрати такий тип продукту, дотримуйтесь інструкцій  з експлуатації від його виробника.

- Догляд за поверхнею основи пристрою (один раз на тиждень):
Якщо на поверхні основи пристрою з'явилися вапняні відкладення, видаліть їх м'якою тканиною, змоченою в нейтральному миючому засобі або оцті, і потім промийте його водою. Якщо вапно зібралася в області ультразвукового перетворювача, нанесіть кілька крапель оцту на його поверхню і залиште на 2-5 хвилин. Видаліть наліт з поверхні за допомогою пензлика. Для витирання перетворювача використовуйте чисту тканину. Крім того, на ринку можна придбати розчини, які очищають від вапна, які підходять для зволожувачів. Щоб підібрати такий тип продукту, дотримуйтесь інструкцій з експлуатації від його виробника.

- Догляд за зовнішньою частиною зволожувача:
Для очищення плям на зовнішній частині пристрою використовуйте м'яку тканину і воду з температурою до 40 ° C. Отвір для виходу пари можна промивати безпосередньо під струменем води.

- Зберігання зволожувача:
Якщо Ви не плануєте користуватися пристроєм протягом тривалого періоду часу, повністю спорожніть резервуар для води. Помийте зволожувач, ретельно висушіть і зберігайте його в оригінальній упаковці.

Tags: увлажнитель воздуха, уход за увлажнителем

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment