Про Miniland Educational

Про Miniland Educational

Логотип сайта
Published: 02.10.2020 Times Read: 112

Miniland Educational, ведуча іспанська компанія відома в усьому світі високоякісними і безпечними розвиваючими іграшками, представлена ​​в більш ніж 50 країнах.

У компанії, ретельно продумують кожен продукт, щоб всі іграшки та ігри розвивали і навчали - але при цьому весь процес виглядав як ГРА.
Ігри з геометричними об'єктами і об'ємними тілами супроводжуються картками із завданнями різної складності, розрахованими як на дітей різного віку, так і рівня підготовки.
Продукти розроблені таким чином, щоб різні навички розвивалися в різних типах ігор, що забезпечує різноманітність в процесі розвитку і навчання.
Кожна дитина - це цілий Всесвіт. І він опромінює нас своїм власним світлом!

«Ми прагнемо навчати і розвивати дітей, виключаючи упереджене або інше негативний вплив на навчання. Ми дотримуємося всіх правил безпеки ».

Крім розробки дитячих навчальних іграшок, компанія Miniland Educational займається розробкою керівництва для вчителів, які виступають в якості допомоги в класі де використовуються іграшки.

Основна вікова категорія ігор і розвиваючих наборів Miniland - від 1 до 6 років, ці продукти є потужним інструментом для розвитку первинних навичок і підготовки в ігровій формі до успішного навчання в школі. Також в асортименті присутні набори для віку від 7 до 14 років, що пропонують захоплюючі способи вивчення математики, геометрії і фізики.

Продукція об'єднує в собі безпечні матеріали, найвищу продуманість системи комунікації батька / педагога з дитиною і неперевершений освітній потенціал.

Всі ігри виготовлені з гігієнічного зносостійкого пластика і картону, що забезпечує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку. А цей фактор - один з пріоритетних в даній цільовій аудиторії при виборі продукту з середовища товарів-конкурентів.

Філософія компанії:

Компанія Miniland завжди знаходиться поряд з кожною дитиною з того моменту, коли він вперше відкриває очі. Ми в Miniland вважаємо, що усвідомлене батьківство та виховання є двигунами майбутнього.

Піклуватися і виховувати зовсім не означає надмірно опікати або насаджувати свою думку. Це означає бути і діяти разом, щоб проявилися і розцвіли здатності і таланти. Адже дитинство - це подорож у світ відкриттів!

Tags: компанія miniland educational, що таке miniland educational, офіційний представник miniland educational

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment