Любим такі відгуки! Очень :)

Любим такі відгуки! Очень :)

Логотип сайта
Times Read: 100

У минулому році ми приймаємо участь у Всеукраїнській олімпіаді за математикою. Главним призом був Танграм. Аж 30 танграмов!
Такі відгуки ми отримали після завершення олімпіад.


 Байдакова Юлія Степанівна

 19.11.2019 21:19:34

Наш 2-А клас Первомайської гімназії № 3 Харківської області став не лише активним учасником олімпіади (100% дітей), а й учасником розіграшу призу.  За нас голосували батьки, вчителі, рідні, знайомі... І ми-таки потрапили в 50-ку переможців! Дякуємо ВСЕОСВІТІ за надану можливість перевірити свої знання з рідної мови, а також за Дипломи, Сертифікати, Подяки батькам. Дякуємо за приз від компанії «Miniland». Діти на перервах залюбки грають у танграм! Щиро вдячні компанії-розробнику Мініленд за можливість користуватися якісними, а головне, нешкідливими для здоров'я дидактичними матеріалами. Чекаємо нових олімпіад, змагань та акцій! 


Щербина Ольга Михайлівна

 31.10.2019 20:46:15

Я та мої учні 1-Б кл. Харківської ЗОШ № 124 дуже вдячні Всеосвіті за можливість перевірити свої знання під час проходження олімпіади Всеосвіта - осінь 2019 з укр. мови. Діти з задоволенням виконали завдання , а також перемогли під час голосування і наш клас отримав гру Танграм. Дуже вдячні Всеосвіта та вашому партнеру – іспанській компанії навчальних іграшок Мініленд! Будемо використовувати в освітньому процесі та слідкувати за новинками Мініленду! ????????????


Аня Таратова

6 ноября в 16:01 · 

Щасливі учні 2-В класу ліцею "Інтелект" одержали подарунок від #Всеосвіта. Щиро дякуємо за прекрасні олімпіади та можливість перевірити свої знання з різних предметів. А ще нам дуже сподобалися призи від компанії Мініленд, бо це дійсно крутий роздатковий матеріал, яким цікаво користуватися не лише вчителю, а й, особливо, учням. Чекаємо нових олімпіад і призів від Мініленду!!!! ????????

 

Валюша Пронь

Васильківський академічний ліцей "Успіх".

22 ноября в 17:52 · Киевская область, Васильков ·

Учні 5-Д класу активно взяли участь в олімпіаді з української мови на сайті ВСЕОСВІТА , а на завершення ще й отримали подарунок. Дуже дякуємо організаторам сайту за цікаві та змістовні завдання. Окремі слова вдячності компанії Мініленд за можливість урізноманітнити наш освітній процес і перетворити його у творчу гру за допомогою отриманих танграмів. Чекаємо і слідкуємо за новими винаходами від Мініленду.

Велика вдячність усім, хто підтримав наш клас під час голосування!

Сподіваємося на Вашу підтримку й надалі!


Яна Ткаченко 16 ноя 2019 г., 14:44


Доброго дня! Дякуємо за подарунок! Дітям дуже подобається грати танграмом, фантазують і утворюють неповторні фігури.
 Щиро вдячні Мініленду за якісну і безпечну продукцію, яку можна використовувати будь-кому і будь-коли: батькам удома, вчителю на уроці, дітям на перервах. Усі у захваті від отриманого призу від Мініленд. Чекаємо новинок.


Шполянськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1

4 ноября  

Вітаємо 2 -А клас з перемогою!!!

Маленькі нушівці разом з класоводом Кугот З. М. брали участь в розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2019». Підсумки розіграшу підведено. Із 128 класів учні 2-А класу нашої школи посіли 7 місце та отримали набір східної головоломки «Танграм» від компанії Miniland Educational. Дякуємо всім, хто підтримував та голосував за маленьких конкурсантів!

І це тільки частина прекрасних відгуків!

Tags: танграм миниленд, танграм в школі, відгуки

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment