Пн - Пт: з 10:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Что такое радионяня?

107

Радіоняня — прилад, який дозволяє батькам віддалено стежити за дитиною. Функціонує даний прилад за принципом рації: радіопередавач знаходиться з малюком, а поруч із батьками радіоприймач. Цей прилад відрізняється абсолютною безпекою та надійністю під час експлуатації. У радіоняні дуже чутливі індикатори, завдяки їм ви завжди знатимете, що відбувається з вашим малюком. Вони почують буквально будь-який рух і будь-який шурхіт. Якщо ваша дитина прокинулась, прилад також негайно повідомить вас про це. Будь-який звук, який видається дитиною, батьки чутимуть через спеціальний приймач. Гучність сигналу, що передається в більшості моделях регулюється. У першу чергу прилад радіоняня важливий при контролі за дітьми, які ще не навчилися розмовляти.

Радіоняни існують 3 видів:

- Аналогові.

- Рації - аналогові.

p>

- Цифрові.

Радіоняни з радіотелефонією та УКХ (ультракороткі хвилі). Така модель радіоняні також може прийняти сторонні сигнали від інших пристроїв, таких як пилосос, транспорт, інші радіоняні, трансформатори, телефони та ін.

Рації аналогові як рації. Такі апарати подібні до звичайної рації і працюють за принципом радіаційного зв'язку. Загальна кількість каналів доступна кілька сотень. Радіус дії дуже широкий – до 3 км. Залежить відстань від таких факторів, як погодні умови та накладання звукових хвиль. Таку радіоняню дуже зручно використовувати, якщо відстань до вашої дитини досить велика. Радіоняни цифрові (з'єднання DECT). ">

Бездротові цифрові радіоз'єднання. Радіосигнал кодований. Цей сигнал не зможуть перехопити ваші сусіди, які мають схожу радіоняню. До аналогових сигналів, які можуть спровокувати різні перешкоди, ця модель не сприйнятлива. Прийом здійснюється максимально ясно і точно: ви чуєте виключно вашого малюка, без будь-яких сторонніх звуків та голосів. Якщо все ж таки канал має досить багато перешкод (цифрових) DECT функція змінить канал в автоматичному режимі на один із 120 інших каналів. Кожен канал здійснює роботу в режимі дуплексу. Це означає, що прийом та передача всіх даних здійснюється через один канал.

Застосування радіоняні має свої тонкощі та особливості. Найкраще, якщо дитячий блок буде спрямований (його лицьова частина) на дитину. Закріпити його можна, наприклад, на стіні при мінімальній відстані в 1-му (для безпеки). Крім цього потрібно стежити, щоб малюк випадково під час сну не зачепив її. Майже всі моделі радіонянь оснащені кількома режимами роботи в залежності від того, яка у мікрофона чутливість. Останній параметр виставляти на максимум не рекомендується, тому що в цьому випадку ви ризикуєте додатково прослуховувати квартиру сусідів. Налаштовуючи батьківський і дитячий блок, обов'язково перевірте, щоб обидва пристрої були налаштовані на одну хвилю, інакше зв'язку між ними не буде.

Моделі найкраще вибирати такі, де сигнал перевіряється в автоматичному режимі постійно. Ще одна з основних умов гарної роботи – це електроживлення пристрою. Майже всі радіоняні здатні працювати не лише від мережі, а й від батарейок. Головне переконатися, що елементи живлення в обох пристроях встановлені придатні до роботи, інакше в автономному режимі (відсутність мережного живлення) радіоняня не зможе працювати. Це забезпечить якісний і стійкий зв'язок без сторонніх шумів і перешкод між батьківським та дитячим блоком. З цього випливає, що в будинку чи квартирі де є перешкоди щодо проходження сигналу, зона буде вже не такою великою.

Зв'язані статті