Пн - Пт: з 10:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Как правильно ухаживать за термосом

61

Рекомендації по догляду за термосом.

• Важливо ознайомитися з рекомендаціями виробника про те, чи можна мити той чи інший термос у посудомийній машині.

Промивайте термос водою з невеликою кількістю засобу для миття посуду після кожного використання, струшуйте та ополіскуйте чистою водою.

Зберігайте термос у чистому вигляді з відкритою кришкою, щоб забезпечити доступ повітря. Дезінфікувати його слід час від часу – приблизно раз на тиждень, максимум разів на дві.

Не залишайте напій закритим у термосі на кілька днів, оскільки це сприяє утворенню плісняви ​​та запаху.

• Для правильного миття та одночасної дезінфекції використовуйте, наприклад, харчову соду. Досить кількох чайних ложок. Залийте його гарячою, але не окропом, закрийте в термосі і добре струсіть. Не наповнюйте термос до країв, щоб після відкриття піниста рідина не потрапила на руки.

• Якщо забруднення сильне, можна залишити газовану воду в пляшці на ніч. Замість соди можна додати кілька ложок звичайного оцту, тільки не перестарайтеся і не залишайте надовго в термосі, щоб не нашкодити поверхні, якщо термос металевий. Оцет також видаляє запахи. Якщо після цього на стінках залишиться бруд, скористайтесь щіткою для пляшок. А якщо у вас немає щіточки, яка міститься в шийку пляшки, додайте у воду сирої рис, закрийте кришку і добре струсіть. Рисові зерна допоможуть механічно стерти відкладення. Потім обов'язково промийте термос достатньою кількістю чистої води і дайте йому висохнути.

• Коли в термосі з'явився неприємний запах, можна використовувати або оцет , або кавову гущавину, яка здатна нейтралізувати запах. Наповніть термос водою, додайте до неї кавову гущу і струсіть. Потім вилийте, промийте та дайте висохнути.

Видалити плями можна за допомогою розпушувача. Він також має знежирювальні. та відбілюючими властивостями. Наповніть пляшку гарячою водою, всипте порошок, дайте подіяти приблизно півгодини, потім закрийте, струсіть, а потім вилийте та промийте. Плями також можна видалити, наповнивши термос дрібнішим колотим льодом, в який втрутите чайну ложку солі і збовтайте.

Коли час викидати термос?

У кожного термоса є термін служби. > Викиньте його, коли він більше не виконує свою функцію. Вам також слід припинити його використання, якщо ви помітили будь-які серйозні вм'ятини, тріщини всередині або якщо ви не можете видалити цвіль з ущільнення та кришки.

Зв'язані статті