Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Види назальних аспіраторів

3768

Назальний аспіратор - це безпечний, ефективний і простий у використанні пристрій проти нежитю, який підходить дітям, в тому числі і новонародженим.

Він був створений як альтернатива м'якої гумової груші і відразу завоював прихильність батьків. Назальний аспіратор - що це? Назальний аспіратор - це спеціальний пристрій, що дозволяє ефективно видаляти виділення з ніздрів маленької дитини. До недавнього часу ця дія виконувалося за допомогою звичайної гумової груші. Малюк у віці декількох місяців не може самостійно позбавлятися від виділень з носової порожнини. Він дихає тільки через ніс, тому, коли ніс закладений, дихання утруднюється. Носові виділення, що блокують можливість нормально дихати, слід регулярно видаляти, щоб уникнути більш серйозних захворювань, - середнього отиту, бронхіту або синуситу. Відомі три основних типи назальних аспіраторів.

Оральний назальний аспіратор: принцип дії і застосування Перший - це оральний аспіратор, дешевий, легкий і простий у використанні. Завдяки компактності його можна брати з собою куди завгодно. Такий аспіратор виготовлений із пластику. Він має довгастий резервуар для носових виділень, від якого виходить гнучка трубка з заокругленим наконечником. Її слід наблизити до ніздрі дитини (до кожної по черзі). На іншій стороні контейнера знаходиться ще одна трубка з мундштуком. Вона призначена для того, щоб батьки ротом всмоктували повітря - завдяки цьому процесу виділення з носа малюка потрапляють в контейнер. Під час використання даного аспіратора дитину, яка ще не вміє самостійно сякатися, потрібно помістити в положення лежачи на спині, злегка піднявши голову. Якщо, незважаючи на це, витягти виділення з носа важко, перед застосуванням аспіратора варто закапати в ніздрі морську воду або фізіологічний розчин для розрідження залишкового вмісту порожнини носа. Після кожного використання аспіратор слід ретельно очистити (можна використовувати спеціальну щітку, яка буде проходити в важкодоступні місця) і просушити.

Недоліком даного аспіратора є ризик потрапляння виділень з носа дитини в рот батька, який здійснює процедуру. Погодьтеся - це не дуже приємно. Ну і, звичайно ж, при відсмоктуванні слизу важливо не перестаратися з силою всмоктування і не пошкодити ніжну слизову носа вашого малюка.

Назальний аспіратор, підключений до пилососа Другий тип - це назальний аспіратор для новонародженого або дитини старшого віку, який можна підключити до пилососа. Принцип роботи даного пристрою дуже схожий на принцип роботи орального назального аспіратора, але наконечник другий трубки потрібно поміщати не в рот батька, а підключати до трубки пилососа. У даного аспіратора є свої недоліки: - по-перше, такий аспіратор підійде не до всіх пилососів - по-друге, для того, щоб зробити процедуру очищення носа у дитини, необхідно кожен раз включати пилосос - дитина може злякатися гучного звуку включеного пилососа, крім того вночі працюючий пилосос розбудить всіх членів сім'ї і можливо, навіть сусідів. - ну і по-третє, незважаючи на те, що виробники даного девайса заявляють про те, що спеціальна система даного аспіратора гарантує оптимальну потужність всмоктування і це безпечно для малюка, лори і педіатри не рекомендують використовувати даний прилад.

Сила аспірації може бути надмірною і це може пошкодити ніжну дитячу слизову. Крім того такий аспіратор не класифікується, як медичний, і все-таки пилосос призначений прибирати будинок від пилу, а не санувати ніс.

Електронний назальний аспіратор


Це найзручніший та найбезпечніший тип назального аспіратора. Електронний назальний аспіратор простий у використанні і функціональний. Його можна носити в сумці завдяки компактному розміру, для нього не потрібні фільтри і підключення до розетки, оскільки він живиться від батарейок. Такий аспіратор має стабільну і рівномірну потужність всмоктування. Для очищення носа від слизу достатньо всього кілька секунд. Електричний назальний аспіратор Minilnad має два змінних силіконових наконечника, які можна змінювати в залежності від ніздрів. Наконечники виготовлені з силікону, що робить процес очищення більш зручним, а пазухи носа не ушкоджуються. Дитячий назальний аспіратор Miniland має висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, номер 602-123-20-3 / 21414 від 15.05.2018 р. Ця інформація розміщена на кожному аспіраторі.

Який назальний аспіратор краще вибрати?

Вибір назального аспіратора залежить виключно від фінансових можливостей і переваг батьків. При придбанні аспіратора звертайте увагу на наявність санітарного висновку (адже товар ви купуєте перш за все для дитини), наявність гарантії і саму якість приладу.

Зв'язані товари

Зв'язані статті