Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

5 цікавих ігор для світлових столів

361 28.07.2021

Світловий стіл - це пристосування для просвічування предметів за допомогою світла, який розподілений по всій поверхні столу. Придумали його в першу чергу для художників, ілюстраторів і творчих людей, щоб полегшити їхню працю.

У дитячому навчанні вони з'явилися порівняно недавно і вже завоювали належну увагу. Заняття зі світловими столами дуже добре стимулюють творчу діяльність дітей, розвивають їх образотворчі навички. Одночасно, це і арт-терапія, і профілактика психічного перенапруження, і релаксація. Але найголовніше - розвиток уяви дітей!

Але давайте розглянемо, як можна ще використовувати світлові столи і які заняття з ними можна проводити?

1. Вчимо рахунок разом з Набором Miniland для сортування та рахунку на світловому планшеті


У набір входить 50 елементів різних форм, які можна використовувати для сортування за кольором, формою і кількістю, а також 14 ігрових карток, які при розташуванні на столі виділяють і як би підсвічують робочу область, підказуючи дитині, що потрібно зробити. Також в комплекті є 2 шнурка для шнурування і брошури. Гра дозволяє розвинути основні математичні навички, моторику рук, з нею дитина вивчить кольори і геометричні форми.

2. Набір геометричних фігур Miniland для світлових планшетів


Набір складається з 40 геометричних фігур в 2 розмірах і 4 кольорах, а також 12 карток із завданнями. Гра знайомить дитину з простими геометричними формами (коло, трикутник, квадрат, прямокутник, ромб). Набір дуже схожий на блоки Дьєнеша. Особливістю набору є те, що за рахунок просвічування, геометричні фігури можна накладати одну на одну і вивчати отримані при «змішуванні» кольори. Так, якщо синє коло покласти на червоне коло, то можна отримати фіолетовий колір. Таке заняття буде дуже цікаво для дітей і крім основ геометрії, вони вивчать кольори.

3. Математичні кільця Miniland для світлових планшетів


У цьому наборі 16 кіл різного діаметру, кольору і текстури, а також 4 картки із завданнями. Дитина вчиться відрізняти елементи один від одного, виділяючи характерні ознаки. Також це знайомство з простим рахунком і кольорами.

4. Набір Танграм Minilandдля світлового планшета


Танграм - це вже всім відома гра, яка розвиває і логіку, і творче мислення, знайомить з формами і дозволяє вирішувати різні завдання. В комплекті 4 набори (кожен набір - це повноцінний танграм на 7 елементів) - всього 28 елементів і 6 карток із завданнями. Набір повністю адаптований для світлових столів, але може використовуватися і без нього. Це один з кращих педагогічних інструментів для роботи з дітьми!

5. Лотки Miniland для сортування на світових планшетах


На перший погляд виникає питання - а до чого тут набір лотків? Однак це чудовий інструмент для сортування за кольором, кількістю і формою. У наборі 4 лотка, кожен з яких розділений на 5 секцій. Відразу відзначимо, що лотки великі (26 см в діаметрі) і дозволяють працювати з ними відразу з групою дітей. У наборі ви знайдете одну навчальну картку (вона йде як приклад). Її потрібно розташувати під чашею на світловому столі, і тоді кожна секція буде підсвічена своїм кольором. Своєрідна підказка для сортування.

З цим наборів ви не будете обмежені в тому, що сортувати і як. Це можуть бути і камінчики по кольорам, кубики або просто елементи з інших наборів Miniland. Такі ігри - це чудовий спосіб займатися c дітьми в ігровій формі.

Процес навчання стає цікавіше, гра зі світлом захоплює і в умілих руках 5 вищевказаних ігор зроблять ваші заняття унікальними і захоплюючими.

Зв'язані товари

Зв'язані статті