Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Які бувають зволожувачі повітря.

552 17.08.2020

За вікном стає все холодніше й холодніше, тому ми все охочіше закриваємо вікна, захищаючись від холодного повітря. Скоро ми також включимо обігрівачі і дізнаємося «смак» перших осінніх інфекцій. Навіщо?

Всім обов'язковий зволожене повітря. Коли ми перестанемо провітрювати квартири, вологість повітря в приміщенні впаде вдвічі. Це сприяє зростанню бактерій і інфекцій, особливо у дітей. Якщо ви хочете захистити себе від наступного сезону грипу, купіть хороший зволожувач повітря. Ми допоможемо вам підібрати найкращий для вас.

Найоптимальніший і безпечний для нашого здоров'я рівень вологості в приміщеннях підтримується на рівні 45-55%. Коли ми закриваємо вікна і включаємо радіатори, вологість може впасти до 20-30%. Звідси простий шлях до проблем з диханням, безсонні, ослабленому волоссю, сухій шкірі і інфекцій верхніх дихальних шляхів.

Тому щоб підтримувати відповідний рівень вологості будинку і, таким чином, піклуватися про своє здоров'я і здоров'я членів сім'ї, варто придбати хороший зволожувач повітря. На ринку є кілька сотень моделей, як дізнатися, яка з них підійде нам найкраще? Ціна йде рука об руку з якістю? На що звертати увагу при покупці зволожувача повітря?

Метод зволоження повітря.

Ми можемо вибрати один з чотирьох доступних типів на ринку зволожувачів повітря: традиційні, парові, ультразвукові та випарні.
Традиційні зволожувачі зазвичай представляють собою керамічний контейнер, який підвішується на радіатор. Їх незаперечна перевага - невисока ціна.

Однак вони мають дуже низький ККД і не підходять для великих приміщень.

Парові зволожувачі повітря - це пристрої, які працюють від постійного нагрівання води в ємності. Утворений таким чином пар в поєднанні з повітрям в кімнаті створює тонкий, теплий туман, який виходить через вихідний отвір і зволожує повітря в приміщенні. Великою перевагою парових зволожувачів повітря є те, що завдяки постійному нагріванню вода в ємності стерилізується. Ще одна перевага - їх можна використовувати для ароматерапії і інгаляцій. Однак такі зволожувачі небезпечні саме своєю температурою - при дотику до струменя пара можна отримати опік. Також парові зволожувачі підвищують температуру повітря, тому не варто використовувати їх, якщо в квартирі і так дуже жарко.

Наступний тип - це найбільш часто обрані ультразвукові зволожувачі повітря. Вони працюють, дроблячи молекули води за допомогою ультразвуку. Утворений туман виходить за межі пристрою. Більшість моделей ультразвукових зволожувачів повітря мають можливість вручну встановлювати найбільш важливі параметри. Багато з них також мають вбудований гігрометр, що дозволяє автоматично контролювати рівень вологості повітря в приміщенні. Ультразвукові зволожувачі повітря дуже тихі, тому ідеально підходять для дитячої кімнати.
Випарні зволожувачі працюють аналогічно паровим зволожувачів. Однак замість нагрівача в пристрої є фільтр і турбіна. Таким чином повітря, що всмоктується з приміщення, проходить через фільтр, де він очищається і зволожується, щоб вийти назовні. Випарні зволожувачі споживають мало енергії, але щодо неефективні.

Продуктивність зволожувача повітря.

Коли ми говоримо про ефективність зволожувачів повітря, ми маємо на увазі, в якому великому приміщенні пристрій здатний зволожувати повітря. Всі зволожувачі підійдуть для маленьких приміщень, але як щодо кімнат в кілька десятків метрів? Наприклад, зволожувачі Humitouch pure і Humitop Connect від Miniland легко впораються з зволоженням приміщення на 40 м. При цьому, Humitop Connect підключається до домашньої WI-FI мережі і їм можна керувати віддалено через мобільний телефон. Таким чином, ви можете включати його перед поверненням додому або з іншої кімнати.

Резервуар для води зволожувача.

Місткість ємності для води - ще один важливий фактор, який слід враховувати при виборі зволожувача. Якщо у пристрої є невеликий резервуар, який можна використовувати на ніч, його потрібно буде поповнювати кілька разів. Чим більше ємність, тим рідше потрібно долив води. В даний час існують зволожувачі з ємністю від 1.5 до 5.5 літрів.

Рівень шуму.

Якщо ви плануєте використовувати зволожувач будинку тільки на ніч або коли хочете поставити його в дитячій кімнаті, рівень шуму пристрою має вирішальне значення. Галасливі зволожувачі порушать сон і нормальне функціонування. Добре, коли працює зволожувач вдень не перевищує рівень шуму 40 дБ. Всі моделі зволожувачів Miniland не перевищують 38 дБ.

Додаткові функції зволожувачів.

Крім основної функції зволоження повітря, ми можемо вибрати пристрій з озонация (модель Humitouch pure) або можливістю ароматерапії (Humitop, Humitouch pure і Humitop Connect), оскільки все більше і більше людей цінують натуральну терапію ефірними маслами. Давно відомо, що масло лаванди допоможе вам заспокоїтися і поліпшити сон, масло евкаліпта допоможе в боротьбі з застудою і грипом, а іланг-іланг стимулюватиме і діяти як афродизіак.

Зв'язані товари

Зв'язані статті