Які бувають зволожувачі повітря.

Які бувають зволожувачі повітря.

Логотип сайта
Published: 17.08.2020 Times Read: 77

За вікном стає все холодніше й холодніше, тому ми все охочіше закриваємо вікна, захищаючись від холодного повітря. Скоро ми також включимо обігрівачі і дізнаємося «смак» перших осінніх інфекцій. Навіщо?

Всім обов'язковий зволожене повітря. Коли ми перестанемо провітрювати квартири, вологість повітря в приміщенні впаде вдвічі. Це сприяє зростанню бактерій і інфекцій, особливо у дітей. Якщо ви хочете захистити себе від наступного сезону грипу, купіть хороший зволожувач повітря. Ми допоможемо вам підібрати найкращий для вас.

Найоптимальніший і безпечний для нашого здоров'я рівень вологості в приміщеннях підтримується на рівні 45-55%. Коли ми закриваємо вікна і включаємо радіатори, вологість може впасти до 20-30%. Звідси простий шлях до проблем з диханням, безсонні, ослабленому волоссю, сухій шкірі і інфекцій верхніх дихальних шляхів.

Тому щоб підтримувати відповідний рівень вологості будинку і, таким чином, піклуватися про своє здоров'я і здоров'я членів сім'ї, варто придбати хороший зволожувач повітря. На ринку є кілька сотень моделей, як дізнатися, яка з них підійде нам найкраще? Ціна йде рука об руку з якістю? На що звертати увагу при покупці зволожувача повітря?

Метод зволоження повітря.

Ми можемо вибрати один з чотирьох доступних типів на ринку зволожувачів повітря: традиційні, парові, ультразвукові та випарні.

Традиційні зволожувачі зазвичай представляють собою керамічний контейнер, який підвішується на радіатор. Їх незаперечна перевага - невисока ціна.

Однак вони мають дуже низький ККД і не підходять для великих приміщень.

Парові зволожувачі повітря - це пристрої, які працюють від постійного нагрівання води в ємності. Утворений таким чином пар в поєднанні з повітрям в кімнаті створює тонкий, теплий туман, який виходить через вихідний отвір і зволожує повітря в приміщенні. Великою перевагою парових зволожувачів повітря є те, що завдяки постійному нагріванню вода в ємності стерилізується. Ще одна перевага - їх можна використовувати для ароматерапії і інгаляцій. Однак такі зволожувачі небезпечні саме своєю температурою - при дотику до струменя пара можна отримати опік. Також парові зволожувачі підвищують температуру повітря, тому не варто використовувати їх, якщо в квартирі і так дуже жарко.

Наступний тип - це найбільш часто обрані ультразвукові зволожувачі повітря. Вони працюють, дроблячи молекули води за допомогою ультразвуку. Утворений туман виходить за межі пристрою. Більшість моделей ультразвукових зволожувачів повітря мають можливість вручну встановлювати найбільш важливі параметри. Багато з них також мають вбудований гігрометр, що дозволяє автоматично контролювати рівень вологості повітря в приміщенні. Ультразвукові зволожувачі повітря дуже тихі, тому ідеально підходять для дитячої кімнати.

Випарні зволожувачі працюють аналогічно паровим зволожувачів. Однак замість нагрівача в пристрої є фільтр і турбіна. Таким чином повітря, що всмоктується з приміщення, проходить через фільтр, де він очищається і зволожується, щоб вийти назовні. Випарні зволожувачі споживають мало енергії, але щодо неефективні.

Продуктивність зволожувача повітря.

Коли ми говоримо про ефективність зволожувачів повітря, ми маємо на увазі, в якому великому приміщенні пристрій здатний зволожувати повітря. Всі зволожувачі підійдуть для маленьких приміщень, але як щодо кімнат в кілька десятків метрів? Наприклад, зволожувачі Humitouch pure і Humitop Connect від Miniland легко впораються з зволоженням приміщення на 40 м. При цьому, Humitop Connect підключається до домашньої WI-FI мережі і їм можна керувати віддалено через мобільний телефон. Таким чином, ви можете включати його перед поверненням додому або з іншої кімнати.

Резервуар для води зволожувача.

Tags: як вибрати зволожувач повітря, дитячі зволожувачі повітря, рівень вологості повітря

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment