Карточки повседневности Miniland

Логотип сайта
Published: 29.06.2021 Times Read: 67

Мама, а звідки у нас молоко? Ну як його зробили? А чому та тітка стара, а ти молода? Ну скажи...

Кожен батько стикається з типовими дитячими вопросамім і часто навіть впадає в ступор, намагаючись придумати як правильно відповісти дитині. Здавалося б прості повсякденні речі і типові ситуації, але як правильно їх пояснити?

На ці та багато інших питань допоможуть відповісти серія навчальних карток Miniland. Кожен комплект описує той чи інший набір повсякденних ситуацій, циклів або розповідає про послідовність наших дій кожен день. Всі картки миються, підходять для обробки антисептиками. У кожному комплекті є спеціальна підставка для набору карток і керівництво.

Так, набір Learning Sequences 1 "Маленькі історії" підходить для початківців чомучок. Він складається з 36 карток, розділених на 12 наборів ситуацій по 3 картки в кожному. Набір допомагає пояснити, що сміття потрібно викидати в урну і тоді буде чисто на вулиці; якщо з'їсти м'якоть кавуна, то залишиться просто огризок, а старенький дідусь колись був маленьким хлопчиком, таким же як і ти. Це найпростіший набір для дітей від 3 років і підходить для пояснення простих, типових ситуацій.

Learning Sequences 2 "Маленькі історії" - цей набір трохи складніше і кожна ситуація описана вже на 4, 5 або 6 картинках. Набір орієнтований на вік від 5 років. Наприклад, можна пояснити малюкові як з'являються рослини (набір карток, де з насіння виростає дерево); звідки з'явилося куряче яйце і хто з нього може вилупитися. Правильно провівши аналогію з набором карток можна пояснити безліч життєвих ситуацій.


Learning Bits "Повсякденні завдання і справи" - набір з 36 карток, які описують повсякденні ситуації і показують правильну послідовність. Такий набір вчить правильному розпорядку дня (підйом, вмивалися, їмо, чистимо зуби), показує зв'язок дій і наслідків - якщо не давати іграшки братику або сестричці, то це може привести до образ. Зі зворотного боку картки є значок "зроблено" і дитина, склавши все в правильній послідовності може перевертати картки і відзначати свої маленькі завдання як "готове". Також є картки "погано", "так собі" і "добре". Вони виступають як оцінка або висловлюють емоцію дитини в конкретній ситуації. Набір підходить діткам від 3-х років.

Learning Sequences "Гігієнічні процедури" - набір з 36 карток описують правильну послідовність миття рук, ходіння в туалет (окремо для хлопчиків і для дівчаток), чищення зубів, купання і одягання. Підходить діткам з 3 років і вчить основним ОБОВ'ЯЗКОВИМ повсякденним діям.Tags: навчальні картки, картки поведінки, картки звичок

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment