Популярні методи релаксації для дітей

Популярні методи релаксації для дітей

Логотип сайта
Published: 11.01.2021 Times Read: 58

Сучасне життя дуже багата на стресові події, тому багатьом дорослим людям часто потрібні релаксирующие вправи, що допомагають зняти напругу. Але іноді батьки або викладачі помічають, що і маленькі діти поводяться дуже неспокійно. І у багатьох з них виникає питання про те, чи можна з дітьми виконувати розслаблюючу гімнастику?
Насправді все залежить від конкретного випадку, але, безсумнівно, існують спеціальні релаксуючі методики, які підійдуть для маленьких дітей.

Спробуйте побути в тиші

Звичайно ж, це найкращий спосіб піти від стресових ситуацій. Необхідно просто розслабитися і посидіти в тиші хоча б пару хвилин. Цей же спосіб підійде і дитині. Можна просто включити тиху приємну музику, і посидіти разом з малюком з закритими очима. Попросіть його зосередитися на приємних звуках мелодії.

Практикуйте глибоке дихання

Навіть самого маленького дитини можна попросити зробити вдих, а потім видихнути повітря з легенів. Нагадайте йому про звичайний повітряній кульці, який спочатку надувається завдяки кисню, а потім швидко здувається. Попросіть свою дитину зробити 5 повільних глибоких вдихів, а потім видихів. Ця вправа відмінно допомагає при стресі.

Включайте улюблену музику

Приємна мелодія сприяє швидкому розслабленню. Обов'язково розкажіть про це вашим дітям. Вони в будь-який момент можуть включати улюблену музику для зняття напруги, наприклад, її можна слухати в навушниках. Звичайно ж, цього не варто робити, наприклад, на уроках, але приємну мелодію можна слухати на шляху додому з навчального закладу.

прогуляйтеся разом

Прогулянки можуть не тільки наситити організм киснем, що особливо корисно перед сном, але і знизити рівень адреналіну в крові. У будь-якому випадку прогулянка буде корисною не тільки дорослим, але й дітям. Вона допоможе позбутися від зайвого стресу.

Спробуйте виконати розтяжку

Для того щоб розслабити свої м'язи після виконання домашньої роботи, можна спробувати зробити кілька вправ, які добре розтягнутий м'язи. Можна також повертати голову в різні боки, закриваючи при цьому очі. Ця техніка допомагає зняти напругу в шиї і покращує кровотік, тому її можна вважати природним способом розслаблення організму.

частіше посміхайтеся

Вченими доведено, що посмішка допомагає розслабляти і омолоджувати м'язи обличчя. До того ж посмішка провокує в організмі виділення спеціальних хімічних речовин, які змушують відчувати вас більш здоровими. Насправді, посмішка може допомогти знизити частоту серцевих скорочень і кров'яний тиск.


Можливо, вашій дитині буде показана йога або медитація. З дозволу фахівця можна записати дитину на сеанси релаксації, які проводять справжні майстри своєї справи. Подібні методики допомагають відмінно впоратися зі стресом і розслабити організм. Звичайно, ви можете робити ці вправи з дитиною вдома, або ж в класній кімнаті. Для цього відмінно підійде Mindful Kids - комплексна ігрова програма для дитячих садків, розвиваючих центрів і початкової шкоди, спрямована для розвитку уважності, концентрації, самоконтролю за допомогою дихальних вправ, релаксації, йоги і медитації як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Tags: майндфул, дитячий стрес

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment