Емоційний інтелект у вихованні дітей

Емоційний інтелект у вихованні дітей

Логотип сайта
Times Read: 124

Емоційний інтелект у вихованні дітей

Встановлення поваги до емоцій - найважливіше завдання виховання дітей, яка стоїть перед батьками. Якщо в родині ви ставитеся один до одного і дітям з емоційної обізнаністю і співчуттям, ваші діти з більшою ймовірністю будуть мати міцне психічне здоров'я, стабільні, що задовольняють відносини і корисну трудове життя. Ось кілька основних методів виховання, які допоможуть розвинути емоційний інтелект вашої дитини:

Пам'ятайте, що ви не можете передати те, що ви не показуєте на своєму прикладі. Ваші діти вчаться у вас - завдяки вашим діям набагато більше, ніж вашим словам. Якщо ви не можете передати свої емоції через свою поведінку, вони не будуть поважати свої власні емоції.

Спробуйте вчитися у своїх дітей. Вони легко заводять друзів і зберігають здатність до радості, тому що вони природно емпатічним і інстинктивно готові повністю відчути свої емоції і потім відпустити їх. Так що слухай і вчися. Ви підвищите власний EQ (емоційний інтелект) і створите гнучкість і взаємна повага в сім'ї.

Набагато легше вселити дітям страх, ніж ви думаєте, навіть якщо ви з усіх сил намагаєтеся цього не робити. Напишіть список речей, які ваші батьки розповіли вам в дитинстві - ви можете навіть записати їх на аркуші паперу і покласти в свій гаманець, щоб символічно зберегти їх у своїй пам'яті. Коли ви втомилися і дратівливі, витягніть цей список і зверніть увагу на свої почуття, коли читаєте його. Це нагадування повинно утримувати вас від необхідності нехтувати попереджувальними почуттями, які виникають, коли ви починаєте вимовляти ці утримання самостійно. Крім того, кожного разу, коли ви отримуєте фізичний сигнал про те, що відхиляєте почуття своєї дитини, робіть все можливе, щоб спостерігати за своїм тоном, виразом обличчя і мовою тіла. Якщо те, що ви знайдете, заподіює вам біль, це також завдає болю вашій дитині. Періодично згадуйте, як ви відчували себе об'єктом цих слів і виразів.

Пам'ятайте, що нещасні батьки виховують нещасних дітей. Якщо ви виснажені і пригнічені вимогами батьківства, ваші діти теж будуть в депресії. Ви не можете жертвувати собою і приносити комусь ще користь, тому зберігайте здоров'я, якщо ви хочете виростити здорових дітей.

Будьте готові швидко вибачитися, коли ви робите помилки. Давайте будемо реалістами. На щастя, у вас є простий інструмент, який гарантує, що ваші помилки не зашкодять. Це називається вибаченням, і це дуже зручно для батьків.

Використання власного EQ для виховання дітей з високим рівнем EQ.

Батько розмовляє з маленьким сином. Ніхто не може звести складності виховання дітей, кожен з яких унікальний, до списку простих правил. Через емоційне усвідомлення і співчуття ви знайдете правильні речі, які можна сказати і зробити зі своєю дитиною в будь-який момент. Проте, існують ситуації, які виникають практично в кожному дитинстві, від дитинства до статевого дозрівання, які ставлять під сумнів здатність батьків визнавати цінність почуттів дітей, не піддаючи їх маніпуляціям. І є способи включити емоційний інтелект в ваші реакції на ці ситуації.

Нижче наведено кілька прикладів того, як ви можете застосовувати підходи з високим EQ до унікальних завдань, які виникають в ваших власних батьківських ситуаціях.

Боязнь темряви. Переміщення дитячого ліжка в ту частину кімнати, яка здається більш безпечною.

Коли ваш милий дитина починає вередувати, як багато дітей в якийсь момент, реакція на низький EQ полягає в тому, щоб сказати їм, що вони роблять щось не так. Тому що, які б слова ви не використали, вони вас не почують. Спосіб високого EQ - дозволити їм робити свої власні помилки і вчитися на них. Якщо вам це не здається досить активним, ви також можете спробувати сказати щось на кшталт: «Мені не подобається, коли хтось говорить зі мною таким чином». Також стежте за тим, щоб залучити співчуття.

Виявити різні дитячі страхи допоможе наша гра для роботи з дитячими страхами Miniland Scared Pancakes. Суть гри полягає в тому, щоб перевертати ігрові картки-млинці (з зображенням різних фобій) кожен раз, коли дитина долає один зі своїх страхів. Гра розвиває здатність протистояти і справлятися зі своїми страхами і фобіями. Крім того, граючи дитина вчитися висловлювати свої емоції і створює упевненість в собі.

Істерики. Можливо, ви знаєте це, тому що це було в кожному керівництві для батьків: повністю ігнорувати ці епізоди. Це відповідь з високим EQ, тому що він посилає повідомлення про те, що ви відмовляєтеся брати участь через розлади вашої дитини

Жадібність. Іноді здається, що діти хочуть все, що бачать, включаючи те, що їм не потрібно і не буде використовуватися. Скажіть їм, що жадібність гріховна і ганебна, і їм буде соромно - і ви ніколи не дізнаєтеся, яку порожнечу вони намагалися з неї заповнити. Відповідь з високим EQ походить від виявлення унікальних потреб кожної людини. Запитайте себе: «Чи любимо ми цю дитину так, як його потрібно любити?»

Вдивляючись. Ми зазвичай так поспішаємо, щоб зупинити цю поведінку, перш ніж воно ображає людину, на якого дивляться, що ми плутаємо дітей з їх власними почуттями. Чи не відштовхуйте їх, не відволікайте і не карайте їх. Замість цього, визнайте їх природне захоплення.

Щоб пояснити дітям, яке соціальна поведінка вірне в тій чи іншій ситуації, допоможе Miniland Emotion Detective. Детективна гра, присвячена повсякденним конфліктів і ситуацій. Гра допомагає навчитися співпереживати почуттям іншої людини, знаходити виходи з конфліктних ситуацій в спілкуванні з людьми.

Дитячі міфи. Люди, які керуються своїми власними потребами щодо цих фантазій, завжди закінчують тим, що йдуть на крайнощі, грубо засуджують Зубну Фею і Санта-Клауса чи роблять все можливе, щоб заохотити ці міфи. Потреби дитини повинні завжди правити тут. Фантазія пов'язана з надією, і якщо міф здається емоційно важливим для світогляду дитини, вам не потрібно розчаровувати дитину в ім'я чесності.

Щоб бути розважливим, жалісливим і люблячим батьком або вчителем, яким ви хочете бути, ви повинні управляти своїми власними почуттями, коли гнівайтесь!

Tags: емоційний інтелект, емоції у дітей, емоційне виховання

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment