Огляд анатомічного конструктора Human Anatomy

Огляд анатомічного конструктора Human Anatomy

Логотип сайта
Published: 05.08.2020 Times Read: 119

Human Anatomy - анатомічний конструктор в повний зріст реалістично показує важливі частини людського тіла. Його розмір 56 см. Всі органи можна діставати для наочної демонстрації як вдома так і в навчальному класі. Сам скелет перебувати в прозорому пластиковому боксі, що дозволяє проводити безпосередню демонстрацію будови людини перед групою дітей.

Цей конструктор можна назвати професійним макетом тіла людини. Він ідеально підходить для вивчення анатомії.

Ось кілька фото з виставив BabyExpo 2019, де був представлений Human Anatomy. Особливий інтерес він викликав у вчителів і лікарів.

Як бачите, в через прозорий тубус чудово видно всі внутрішні органи і скелет. Для більш детального вивчення, тубус відкривається і органи можна дістати. На думку одного з викладачів, таким чином можна створювати практичні завдання для учнів. Спочатку, вилучено кілька органів з анатомічного конструктора і учень повинен визначити, що це за орган і де він знаходитися, після чого повернути його на місце.


Слід звернути увагу, що без тубуса конструктор стояти не зможе. Цю особливість слід враховувати в час практичних занять.

Більш детально, з Human Anatomy можна ознайомитися в нашому офісі в місті Одеса. Якщо ж ви хочете дізнатися про спеціальні ціни для навчальних закладів, просто зв'яжіться з нами.

Tags: макет людини, будова тіла людини, анатомічний конструктор

Products related to this post

Comments

Write Comment