Пн - Пт: з 10:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний

Збираємо сумку в пологовий будинок

383 09.06.2021
Що знадобиться мамі і дитині?
Безумовно сумку в пологовий будинок необхідно збирати завчасно.
Під час сутичок часу на це точно не буде. Що потрібно мамі в пологовому будинку?
Для початку варто подумати, яку сумку взяти з собою. У деяких пологових будинках допускаються тільки клейончасті прозорі сумки, т. К. Інші матеріали можуть бути переносниками інфекції. Врахуйте, мінімум для породіль в пологовому будинку є. Свій одяг можна взяти. Причому варто враховувати, що вона часто брудниться, а часу на прання в пологовому будинку не буде. Варто передбачити змінний комплект. Штани будуть не дуже зручні. Краще брати речі, які легко надіти і зняти. Також варто передбачити, що матусі доведеться годувати грудьми. Для цього добре підійдуть сорочки, розстібаються спереду.
Обов'язково потрібно змінну білизну, за бажанням можна взяти бюстгальтер для годування. Тапочки краще брати гумові або шкіряні, щоб легко милися. Рекомендується мати при собі компресійні панчохи, особливо для тих, кому належить кесарів розтин.
Варто подумати про температуру повітря. Взимку краще взяти з собою теплий джемпер або светр, щоб не мерзнути в палаті, а також шкарпетки. Не забудьте про питво: досить буде пари пляшок негазованої води. При собі краще мати маленький перекус, при бажанні - посуд. Для спілкування з рідними варто взяти з собою мобільний телефон і зарядний пристрій для нього. Можна прихопити навушники для прослуховування музики. Зайвим не буде захисний крем для сосків.
априклад, для цих цілей відмінно підійде кокосова олія Kokoso Baby - воно швидко і безпечно загоїть тріщини і не вимагає змивання перед годування малюка.
Не варто забувати про особисту гігієну: при собі обов'язково мати гребінець, шампунь, вологі серветки, зубну щітку і пасту, рідке мило. Варто взяти післяпологові прокладки, а також прокладки для грудей. Радимо звернути увагу на органічні прокладки Eco By Naty.
Обов'язково мати при собі всі необхідні документи. Варто взяти паспорт, результати аналізів і медичну книжку або обмінну карту, які допоможуть лікарям швидко ознайомитися зі здоров'ям мами і малюка. Для всіх документів відмінно підійде органайзер Miniland.

Давайте розглянемо, що знадобиться дитині?
Для новонародженого можна скласти наступний список:
1) Памперси;
2) Рідке дитяче мило;
3) Крем або масло для новонародженого;
4) Шапочки;
5) Шкарпетки;
6) Повзунки;
7) Боді;
8) Рукавиці;
9) Чепчики;
10) мусліновий пелюшки;
11) Одноразові пелюшки. М'які іграшки в пологовому будинку заборонені.
Правило 3 сумок
Найкраще підготувати до пологового будинку 3 різні сумки. Перша знадобиться в передродовому відділенні. Тут будуть документи, нічна сорочка, тапочки, серветки, панчохи, вода, пакети. Друга сумка потрібна в післяпологовому відділенні. Її можуть привезти близькі. Тут вже будуть речі для мами і малюка. Для жінки - білизна, одноразові пелюшки, крем для сосків, прокладки, післяпологовий бюстгальтер, косметичка із засобами особистої гігієни, рушник, одяг, їжа і столові прибори. Для дитини - підгузники, серветки, крем, пелюшки, одяг. У третій сумці будуть речі, які знадобляться для виписки з пологового будинку. Тут - вільні і зручні речі для мами, білизна, верхній одяг по погоді і взуття, зручна і без каблуків, одяг для малюка по сезону, пара підгузників.
Коли сумки готові, обов'язково розкажіть близьким, яка для чого потрібна.
У кожному пологовому будинку свої вимоги. Тому заздалегідь варто поцікавитися, які речі знадобляться в місці, де ви збираєтеся народжувати. Якщо зробити все заздалегідь, проблем точно не виникне.

Зв'язані товари

Зв'язані статті