Пн - Пт: з 10:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Радіоняня для матусі

58

Технічний прогрес з кожним днем ​​розвивається все активніше, являючи світові нові та досконалі розробки. Сучасні технології, безперечно, приносять очевидну користь: вони значно полегшують домашню працю та побут, вирішують складні завдання та багато іншого. І, звичайно ж, науковий прогрес торкнувся і дитячої сфери. Однією з найвдаліших сучасних розробок на допомогу батькам є радіоняня.

Трохи історії

Перша радіоняня з'явилася ще в 50-х роках 20 століття в США і відразу припала до душі всім мамам. А через 10 років після першої появи її почали застосовувати по всій Європі. 

Що це таке та принцип роботи

Радіоняня - це спеціальний пристрій, який допомагає батькам контролювати свою дитину, коли вона знаходиться на відстані.

На вигляд прилад нагадує рацію, та й принцип роботи у них схожий. Складається з двох блоків, один із яких є передавачем, а інший приймачем. Передавач ставиться у дитячій кімнаті, поруч із ліжком малюка, а приймач залишається у батьків. Передавач уловлює та фіксує всі звуки, передаючи відповідний сигнал батькам – таким чином, дорослі знають, що відбувається з малюком, коли вони не поряд.

Працює радіоняня від батарей або акумулятора, в комплект входить адаптер або зарядний пристрій. Радіус дії приблизно до 400 м на відкритій місцевості і до 100 м у приміщенні. Завдяки компактним розмірам та оригінальному дизайну деякі моделі можна носити в кишені, на поясі, або на шиї.

Безпека

Багато батьків переживають з приводу того, що пристрій може нашкодити їхньому малюкові, то це не так:

  • електромагнітне випромінювання у радіоняні нижче за допустиму межу;
  • матеріали, у тому числі роблять апарат, є екологічно нешкідливими;
  • обтічна форма не має гострих кутів; висока міцність не дозволить дитині розбити або розколоти прилад.

Основні функції

  • Залежно від виконуваних функцій розрізняють моделі: односторонні - батьки лише чують свою дитину, та двосторонні, тобто із вбудованим мікрофоном;
  • аналогові – найпростіші моделі за принципом радіозв'язку з невеликим радіусом дії, та цифрові – з відмінним прийомом, чистим звуком та автоматичним перемиканням каналів.

Деякі моделі радіонянь, наприклад, радіоняня Miniland Baby, оснащені рядом додаткових функцій, до яких належать:

  • таймер годування, що допомагає не збиватися з режиму; датчики температури та вологості повітря, які допомагають контролювати та підтримувати нормальний режим температури в дитячій;
  • музичний супровід: мелодії та казки, за допомогою яких можна заспокоїти, або заколисувати дитину. вбудований кольоровий нічник.

Корисні поради

По-перше, важливо визначити мінімально необхідний радіус дії і уважно ознайомитися з характеристиками моделі, де вказується ідеальний радіус без зовнішніх перешкод. По-друге, слід звернути увагу на якість зв'язку. Цифрова радіоняня працює з більшою кількістю каналів, ніж аналогова, і має більший ступінь захисту від перешкод. По-третє, варто придивитися до виробника, адже лише фірмові, сертифіковані апарати виготовляються з нетоксичних матеріалів та проходять спеціальне тестування на безпеку.

Зв'язані товари

Зв'язані статті