Як це все почалося. Історія Kokoso Baby

Як це все почалося. Історія Kokoso Baby

Логотип сайта
Published: 12.08.2020 Times Read: 95
Kokoso Baby® - це бренд органічних засобів по догляду за шкірою, створений Лорен, коли вона була молодою мамою і шукала натуральне рішення для чутливої ​​шкіри свого малюка. Вона відкрила для себе чудеса натурального кокосового масла першого віджиму і швидко захопилася його численними дивовижними перевагами для догляду за шкірою. Вони з чоловіком Марком довго шукали ідеальне легке органічне кокосове масло, наповнене природними якостями - і не зупинялися, поки не знайшли щось дійсно особливе, ніж можна було б поділитися з іншими батьками і їх малюками.
Після перемоги в конкурсі Boots 'Inspired by Baby' і отримання інвестицій в BBC Dragons 'Den команда з мами і тата приступила до створення цілого ряду преміальних туалетного приладдя з органічним кокосовим маслом для своїх і ваших дітей.


Заснован

Премії

Країни

Відгуки

Founded
Awards
Countries
Reviews

Історія


  • Божевільна ідея. 2012 рік.

Все почалося з маленької дівчинки на ім'я Серен. Доглядаючи за своєю надчутливої ​​шкірою, у Лорен виникла досить божевільна бізнес-ідея.

  • Нові починання. 2014.

На пошуки ідеального кокосового масла (і зустріч з другої дочкою) пішов рік, перш ніж вони запустили Kokoso Baby® в червні 2014 року.

  • Натхненний дитиною. 2015 рік.

Лорен і Марк виграли конкурс Boots 'Inspired by Baby' і запустили наше прекрасне кокосове масло в 200 магазинів Boots по всій країні. Мрії збуваються!


  • Dragons 'Den. 2016 рік.

Лорен і Марк були обрані переможцями свого стартапу в Loans Ambassador і відвідали будівлю парламенту, вони звернулися до Dragons і з гордістю прийняли інвестиції від Тукер Сулеймана.


  • Нове доповнення. 2017 рік.

Після 18 місяців розробки і тестування був випущений довгоочікуваний другий продукт - засіб для ніжного догляду за волоссям і тілом. В цей же рік, молоді виробники отримали золото за кращу колекцію дитячих туалетного приладдя на конкурсі Junior Design Awards!


  • Щасливі дні. 2018 рік.

Потім з'явився Happy Scalp Cream ™, чистий і ніжний крем для шкіри голови для дітей, який був відзначений премією Best New Product Launch 2018 у конкурсі Beauty Shortlist Awards!


  • Рух вгору. 2019 рік.

З'явилося органічне дитяче мило, офіс компанії переїхали в більш просторе приміщення. У листопаді випущений бальзам Baby-Soft в екологічно чистій картонній упаковці. Kokoso Baby стали повністю незалежним сімейним бізнесом.


  • Giving back. 2020 рік.

У березні Вийшов на ринок прекрасний дитячий лосьйон з кокосовим маслом з ініціативою «Купи один, один подарунок» для співробітників NHS (Національна служба охорони здоров'я в Великобританії).

Чому усі без розуму від кокосового масла


Кокосове масло - це найчистіший, ніжний і добрий спосіб догляду за шкірою вашої дитини. У тропіках це природне диво-масло століттями використовувалося для харчування і зволоження шкіри. Необроблене кокосове масло першого віджиму містить унікальну комбінацію жирних кислот з середньою довжиною ланцюга, званих лауриновой кислотою - чарівним лікувальним засобом, яке також міститься в грудному молоці, а також каприлової кислоти. Ці особливі жирні кислоти складаються з крихітних, легко засвоюваних молекул, що ідеально підходять для глибокого проникнення в шкіру дитини, щоб заспокоїти, зволожити і убратьощущеніе неймовірно м'якого дитини. Як і задумала мати-природа.

Tags: бренд Kokoso Baby, що таке Kokoso Baby, Kokoso Baby

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment