Що вибрати для догляду за шкірою малюка?

Що вибрати для догляду за шкірою малюка?

Логотип сайта
Times Read: 92

Немає нічого більш ніжного і бархатистого, ніж дитяча шкіра. І кожна мама прагне забезпечити найкращий догляд своєму малюкові.

    Органічне кокосове масло - це найоптимальніший і ефективний спосіб догляду за дитячою шкірою. Тому компанія Kokoso Baby, створюючи своє преміальне масло, використовує тільки кращі кокоси серед усіх кокосових пальм в Таїланді. Кожен кокос вручну перевіряють на якість і придатність.

    Масло Kokoso Baby швидко вбирається в ніжну шкіру, має натуральний білий колір з тонким свіжим ароматом і шовковистою гладкою текстурою.

    Таке масло мама може сміливо застосовувати і для себе під час вагітності, і для малюка з перших днів його життя. Воно прекрасно бореться з різного роду подразненнями, лущення, пересиханням найніжнішої шкіри дитини і відмінно підходить для дитячого масажу.

    Особливість Kokoso Baby полягає в тому, що у виробництві не використовуються хімічні речовини. Масло виробляється за допомогою технології ультрахолодного екстрагування. Завдяки цьому продукт виходить легким і швидко вбирається в дитячу шкіру, не залишаючи жирних слідів. Більш того, Kokoso Baby пройшов дерматологічні дослідження, має безліч європейських сертифікатів і нагород.

    Такі особливості дитячої косметики дійсно дозволяють вважати її органічної, натуральної та безпечної. Навіть упаковка Kokoso Baby є екологічною, оскільки не містить BPA і підлягає вторинній переробці.

    У лінійці бренду є також дитяче засіб для купання і миття волосся (як з запахом, так і без), крем від себорейний корочок на голові, органічна губка для купання і подарункові набори.

    До слова, засновники бренду - молоді батьки з Великобританії, вважають, що дитяча шкіра заслуговує самого кращого, а саме Kokoso Baby. І тепер, преміальна продукція Kokoso Baby офіційно доступна в Україні!

Tags: масло кокоса бейбі, догляд за шкірою, засоби для догляду за шкірою

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment