Рекомендації від Kokoso Baby

Рекомендації від Kokoso Baby

Логотип сайта
Published: 06.08.2020 Times Read: 129

Рекомендація №1 Патч-тест.

Всі продукти Kokoso Baby® пройшли дерматологічні випробування і сертифіковані за найвищими європейськими стандартами як безпечні для новонароджених, чутливої ​​шкіри і шкіри, схильної до екземи. Звичайно, як і у випадку з усіма натуральними продуктами, ми рекомендуємо провести патч-тест на невеликій ділянці шкіри вашого малюка, якщо ви вперше користуєтеся нашими продуктами. Просто нанесіть невелику кількість продукту на внутрішню сторону зап'ястя і залиште на 24 години, щоб подивитися, чи відреагує шкіра. При появі почервоніння або подразнення припиніть використання продукту.

Рекомендація №2 Консистенція масла.

Сире кокосове масло першого віджиму повністю натуральне і відрізняється від інших засобів по догляду за шкірою. При кімнатній температурі це твердий чисте біле масло з воскової текстурою, в теплі ваших рук тане до шовковисто-гладкого рідкого масла. Оскільки зазвичай воно тверде, вам потрібно буде використовувати чисту чайну ложку, лопатку або пальці, щоб дістати невелику кількість масла. Головне пам'ятайте, що невелика кількість уже має велике значення!

Рекомендація №3 Температура зберігання масла.

Не забувайте! Кокосове масло перетворюється в рідину при температурі вище 24 ° С ,, тому будьте обережні, відкриваючи кришку влітку, щоб не пролити його. Якою б не була консистенція і скільки б раз вона не тануло і не застигало, воно як і раніше зберігає всі свої чарівні зволожуючі властивості.

Рекомендація №4 Місце зберігання.

Зберігайте масло подалі від прямих сонячних променів і від гарячих батарей. Влітку, якщо ви віддаєте перевагу застосовувати кокосове масло в якості твердого масла, його цілком зручно зберігати в холодильнику. (Головна порада. Kokoso творить чудеса як заспокійливий натуральний засіб після сонця, якщо наносити його прямо з холодного холодильника!)

Рекомендація №5 Алергія на кокос.

Хоча алергія на кокосові горіхи зустрічається рідко, ми завжди рекомендуємо тестувати наші продукти при першому використанні. Кокос насправді класифікується як фрукт, а не як горіх. Ця рослина сильно відрізняється від арахісу або деревних горіхів, і більшість людей, які страждають алергією на деревні горіхи, можуть безпечно є кокос. Наявність букв «горіх» не означає, що кокосовий горіх викличе алергічну реакцію у людей з алергією на арахіс або деревні горіхи. Ризик алергії на кокосові горіхи у людини, що страждає алергією на арахіс або деревні горіхи, дуже низький. Тому, тестування алергії на кокос не рахується рутинним.

Рекомендація №6 З запахом або без.

Незважаючи на те, що всі наші продукти безпечні для використання з народження, ми розуміємо, що шкіра новонародженого легко дратується і за нею йде дбайливо доглядати в міру зростання вашого малюка. Наші продукти без запаху спеціально розроблені для догляду за новонародженими і людьми з особливо чутливою шкірою. Коли шкіра вашого малюка подорослішає, ви можете почати використовувати серію з природним ароматом.

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment